ارزیابی سرمربی تیم ملی سافت بال از مسابقات لیگ

ارزیابی سرمربی تیم ملی سافت بال از مسابقات لیگ

سرمربی تیم ملی سافت‌بال ارزیابی خود از مسابقات لیگ سافت بال را ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، سیده نجمه حسینی سرمربی تیم ملی سافت بال ایران پیرامون کشف استعداد در رشته سافت بال گفت: با توجه به مذاکرات شفاهی انجام شده و درخواست انجمن مبنی بر ارزیابی و کشف استعدادهای دیده نشده در اردوی تیم ملی و همچنین ایجاد انگیزه برای مربیان و بازیکنان تیم های سافت بال اینجانب در 3 دوره مسابقات لیگ سافت بال شمال و جنوب شرکت نموده ام.

وی ضمن ارزیابی خود از مسابقات اظهار داشت: مسابقات رفت و برگشت لیگ جنوب همزمان با سوگواری سرور سالار شهیدان با حال و هوایی عاشورایی برگزارشد تا همگان بدانند کلاس درس آقا اباعبدالله زمان ومکان نمی شناسند.

سرمربی تیم ملی سافت بال ایران پیرامون تیم های حاضر در لیگ جنوب گفت: تیم کیش برای اولین بار درمسابقات سافت بال به مربیگری متین رضائیان شرکت کرد و با معرفی  تعدادی بازیکن نوجوان و با انگیزه، عملکردی قابل تقدیر داشت.

وی درباره تیم بوشهر افزود: تیم پلیمربوشهر(خورموج) با مربیگری سیده حمیده حسینی در مسابقات شرکت کرد، 80  درصد این تیم از بازیکنان نوجوان و جوان بود که نتایج شایسته ای نیز کسب نمودند.

حسینی گفت: همچنین این تیم در این دوره ازمسابقات یک کار فرهنگی خوب نیز صورت داد و با همراه داشتن پلاکارد و بستن بازوبند مشکی به مناسبت ایام ماه محرم در مسابقات شرکت کردند که این حرکت قابل تقدیر و تشکر می باشد.

وی پیرامون لیگ شمال گفت: درمسابقات لیگ شمال هم به علت بازیهای کمتر امکان اعلام بازیکنان برتر نمی باشد و در پایان دور برگشت اسامی بهترینهای لیگ شمال نیزاعلام میگردد.

طرح و تولید : ایران دروپال