گزارش اولین روز اردوی انتخابی تیم ملی بیس بال

گزارش اولین روز اردوی انتخابی تیم ملی بیس بال

اردوی بوشهر زیر نطر توما ایروکاوا آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس‌بال و سافت‌بال ، اردوی انتخابی تیم ملی بیس بال از صبح امروز (سه شنبه ) در ورزشگاه نادری بوشهر آغاز شد. 

بنا بر این گزارش، تمرینات صبح امروز تحت نظر توما ایروکاوا و علی امامزاده ای آغاز شد ولی با توجه به بارش باران ادامه تمرینات در سالن سرپوشیده ورزشگاه پیگیری شد. 

تمرینات عصر امروز نیز کلا در زمین چمن ورزشگاه نادری انجام گردید.
از تعداد 44 اسامی دعوت شده به اردوی انتخابی تیم ملی بیس بال تعداد 37 نفر بازیکن دعوت شده اند که  33 نفر در محل اردو حاضر شده اند و از  7 نفر مربیان تیم های استانی دعوت شده به اردو نیز آقایان پیام شوکت صدری، رامین احمدی، امیر بختیاری لقب و ابولقاسم وفایی نژاد  برای کمک در برگزاری اردو حضور دارند .

گفتنی است عصر روز گذشته (دوشنبه) جلسه هماهنگی و توجیهی با حضور بازیکنان و مربیان برگزار شد و هومن منصوریان سرپرست اردو ، کیوان صفاییان دبیر انجمن، علی امامزاده کمک مربی تیم و توما ایروکاوا سرمربی تیم ملی  درباره برنامه های اردوی 6 روزه بوشهر توضیحاتی را ارائه کردند.

لازم بذکر است بازیکنان اردو به دو گروه A و B  تقسیم شده اند که هر دو گروه در دو نوبت صبح و عصر به تمرین می پردازند.

اردوی انتخابی تیم ملی بیس‌بال تا 8 آذر ماه به میزبانی بوشهر برگزار می شود تا اعضای تیم ملی بیس بال ایران برای اعزام به مسابقات بیس بال کاپ غرب انتخاب شوند.

مسابقات بیس‌بال کاپ غرب آسیا اسفندماه سال جاری در اسلام‌آباد مرکز پاکستان برگزار خواهد شد. 

طرح و تولید : ایران دروپال