اردوی بوشهر با کیفیت‌تر از گذشته بود

شناسه خبر : 330
93/9/15 - 22:17 2014-12-6 22:26:54
بازیکن خراسانی تیم ملی بیس بال:

اردوی بوشهر با کیفیت‌تر از گذشته بود

اردوی بوشهر نسبت به اردوی قبلی بسیار با کیفیت‌تر بود، توما مربی ژاپنی تیم ملی نیز از شرایط فنی بسیار بالایی برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال حامد خیابانی پیرامون اردوی تیم ملی بیس بال که در بوشهر برگزار شد اظهار کرد: از استان خراسان در اردو حضور پیدا کرده بودم، اردوی بوشهر نسبت به اردوی قبلی بسیار با کیفیت‌تر بود، توما مربی ژاپنی تیم ملی نیز از شرایط فنی بسیار بالایی برخوردار است.

وی تصریح کرد: از آقای توما نکات فنی بسیاری زیادی آموختیم که به طور حتم می‌تواند کمک بسیار زیادی به ما بکند، من بسیار خوشحالم که این مربی خوب در ایران حضور دارد و ما می‌توانیم استفاده‌های بسیاری از وی بکنیم.

این ملی‌پوش خراسانی بیس بال با اشاره به شرایط تیم ملی ادامه داد: تیم ملی از همه نظر در آمادگی خوبی برای حضور در رقابت‌های غرب آسیا که در کشور پاکستان برگزار می‌شود را دارا می باشد.

وی تصریح کرد: از زمان حضور ادیب به عنوان رئیس انجمن بیس بال کشور در حال پیشرفت است و امیدوارم این رشته در کشور بیش از این رشد کند.

خیابانی گفت: از راه دوری برای حضور در اردو شرکت کرده‌ بودم اما از میزبانی بوشهر تشکر می‌کنم چراکه شرایط خوبی را برای این اردوی تیم ملی فراهم کرده بودند.

طرح و تولید : ایران دروپال