کلاس های آموزش داوری برگزار می شود

شناسه خبر : 383
93/10/24 - 13:14 2015-1-14 13:42:09
با هماهنگی انجمن تا پایان سال دو دوره آموزشی برای داوران بیس بال و سافت بال برگزار می شود.
رییس کمیته داوران انجمن؛

کلاس های آموزش داوری برگزار می شود

با هماهنگی انجمن تا پایان سال دو دوره آموزشی برای داوران بیس بال و سافت بال برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال حمید رضا مایلی رییس کمیته داوران با اشاره به این مطلب اظهار داشت: در نظر داریم تا پایان سال برای داوران بیس بال و سافت بال حداقل یک دوره آموزشی برگزار نماییم.

 وی ضمن تشریح مشکلات کمیته داوران و انتظاراتی که داوران از این کمیته و انجمن دارند گفت: افرادی که تا کنون بعنوان داور همکاری داشته اند بدون چشم داشت مادی از کمیته داوران حمایت کرده اند و اقدامات اخیر انجمن در افزایش حق الزحمه داوری که در واقع فقط بخشی از هزینه های ایاب و ذهاب داوران را شامل می شود ، قابل تقدیر است و امیدواریم بتوانیم با جذب اسپانسر شرایط بهتری را بوجود بیاوریم.  

وی ادامه داد: با همکاری روابط عمومی انجمن در نظر داریم بخش مستقلی را برای فعالیت های کمیته و معرفی قوانین داوری بیس بال و سافت بال در سایت انجمن فعال نماییم.

رییس کمیته داوران انجمن با تاکید بر اهمیت برگزاری دوره های آموزشی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده این دوره های آموزشی با هدف باز آموزی و ارتقاء سطح داوری می باشد.

حمید رضا مایلی تصریح کرد: از برنامه های آتی کمیته که در حال پیگیری است دعوت از مدرسان خارجی برای برگزاری دوره ها در ایران و همچنین اعزام داوران به خارج از کشور است.

 

 

طرح و تولید : ایران دروپال