زنجان علاقمند به فعالیت در رشته‌های بیس‌ بال و سافت بال است

شناسه خبر : 386
93/10/27 - 17:57 2015-1-17 17:59:46

زنجان علاقمند به فعالیت در رشته‌های بیس‌ بال و سافت بال است

رشته های بیس بال و سافت بال از جذابیت خاصی برخوردارند و ما هم بسیار مایل هستیم این رشته ها فعالیت خود را در زنجان آغاز کنند.

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، حمید ارجمند فر رئیس هیات انجمن های ورزشی استان زنجان با بیان این مطلب اظهار داشت: متاسفانه استان زنجان در رشته های سافت بال و بیس بال فعالیتی ندارد و این موضوع بر می گردد به نبود تجهیزات و امکانات برای توسعه این رشته، هرچند ما علاقمند هستیم که این دو رشته در استان فعال شوند.

وی ادامه داد: هومن بختیار شخصی بود که خیلی پیگیر بود که این رشته ها در زنجان فعال شوند اما نبود امکانات و تجهیزات باعث شد که هیچ گونه فعالیتی در این زمینه ها نداشته باشیم.

رئیس هیات انجمن های ورزشی استان زنجان بیان داشت: رشته های بیس بال و سافت بال از جذابیت خاصی برخوردارند و ما هم بسیار مایل هستیم این رشته ها فعالیت خود را آغاز کنند چراکه با استقبال خوبی روبرو خواهند شد.

ارجمند فر در پایان تاکید کرد: اگر مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان و انجمن بیس بال و سافت بال ایران ما را حمایت کنند به طور حتم این دو رشته در استان زنجان فعالیت خود را آغاز خواهند نمود.

کلید واژه ها

تبلیغات

طرح و تولید : ایران دروپال