بازیکنان قدیمی بیس بال کرمان را کنار می گذاریم

شناسه خبر : 393
93/11/6 - 09:43 2015-1-26 09:45:58

بازیکنان قدیمی بیس بال کرمان را کنار می گذاریم

بازیکنان قدیمی تیم های بیس بال و سافت بال کرمان را کنار می گذاریم.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، مهدی بهرامی رئیس کمیته بیس بال و سافت بال استان کرمان، در مسابقات بیس بال و سافت بال کشور امسال از بازیکنان قدیمی استفاده نمودیم که متاسفانه به دلیل عدم حضور آنها در تمرینات قبل از رقابت ها نتوانستیم نتیجه لازم را کسب نمائیم.

وی تاکید کرد: برای حضور در مسابقات سال آینده هیچ بازیکن قدیمی را روانه رقابت ها نخواهیم کرد و به جای آنها از بازیکنان جوان در ترکیب تیم های بیس بال و سافت بال کرمان استفاده می کنیم، شاید نتیجه نگیریم اما در دو سال آینده بازیکنان جوان ما با تجربه خواهند شد و قطعا یکی از تیم های قدرتمند کشور در این دو رشته محسوب می شوند.

بهرامی پیرامون امکانات استان کرمان گفت: با توجه به اینکه استان کرمان در این دو رشته ید طولایی دارد از نظر امکانات در شرایط خوبی به سر می برد و در این زمینه هیچ مشکلی نداریم.

رئیس کمیته بیس بال و سافت بال استان کرمان در پایان بیان داشت: در رشته های بیس بال و سافت بال به ترتیب 300 و 100 بازیکن در استان کرمان فعالیت داشتند که ما اکنون برای جوانگرایی تنها 30 بازیکن جدید را دور هم جمع کردیم و آنها را برای مسابقات سال 94 آماده می کنیم.

طرح و تولید : ایران دروپال