سرمای هوا روی کار ما تاثیرگذار است

شناسه خبر : 398
93/11/6 - 15:49 2015-1-26 15:50:58

سرمای هوا روی کار ما تاثیرگذار است

مرحله نهایی مسابقات لیگ سافت بال کشور در زمستان برگزار نشود بهتر است.

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، ندا زمانی رئیس کمیته سافت بال استان قم با بیان این مطلب اظهار داشت: باید طوری برنامه ریزی کرد که مسابقات لیگ سافت بال کشور نهایتا در مهرماه به پایان برسد ولی متاسفانه با این برنامه ریزی به دلیل کاهش دما و سردی هوا تنها استان بوشهر درخواست میزبانی می کند و دیگر شهرستان ها نمی توانند میزبانی بگیرند.

وی به مسابقات لیگ اشاره کرد و افزود: این عادلانه نیست که مسابقات را در دو گروه جنوب و شمال برگزار کنیم و به نظر من گروه جنوب همیشه آسانتر از گروه شمال بوده و این به ضرر تیم های شمالی می باشد، ما می توانیم مسابقات لیگ را در یک گروه به سرانجام برسانیم و از طرفی باید در کنار رقابت های لیگ، مسابقات کشوری را نیز برگزار نمائیم.

رئیس کمیته سافت بال استان قم ادامه داد: زمانی که مسابقات کشوری برگزار می شد نزدیک به 16 تیم در این رقابت ها حضور می یافتند اما در رقابت های لیگ خبری از تیم های دیگر نبود.

وی به وضعیت کنونی سافت بال قم اشاره کرد و گفت: نزدیک به یک هفته است که تیم قم تمرینات خود را آغاز کرده و به نوعی ورزشکاران جدید را محک می زنیم، سال گذشته بنده سرمربی تیم بودم ولی امسال می خواهم تیم را به ملی پوشان قمی بسپارم و تنها نظارت کنم و برای توسعه این رشته در کمیته فعالیت کنم.

  زمانی در پایان گفت: اکنون در تیم سافت بال قم نزدیک به 25 نفر زیر نظر مربیان به تمرین می پردازند.

طرح و تولید : ایران دروپال