صحبت‌های جالب ساکت در بازدید از اردوی ملی‌پوشان بیس‌بال

شناسه خبر : 444
93/12/2 - 08:56 2015-2-21 09:07:59
محمدرضا ساکت با حضور در جمع ملی‌پوشان صحبت‌های جالبی را مطرح کرد.

صحبت‌های جالب ساکت در بازدید از اردوی ملی‌پوشان بیس‌بال

محمدرضا ساکت با حضور در جمع ملی‌پوشان صحبت‌های جالبی را مطرح کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، محمدرضا ساکت در جمع ملی‌پوشان بیس بال در اصفهان اظهار داشت: به مسئولان و عزیزان در انجمن بیسبال دست مریزاد می‌گویم چراکه برای تحرک و اجتماعی کردن این رشته تلاش‌های خودشان را انجام می‌دهند و این نقطه قوتی برای شما ملی‌پوشان محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: حضور یک مربی ژاپنی با اینهمه انگیزه و علاقمندی ظرفیت جدیدی را برای این رشته به وجود آورده که موجب پیشرفت بیس بال در ایران می‌شود.

مدیرعامل باشگاه فولادماهان ادامه داد: ما که از بیرون به این رشته نگاه می‌کنیم بیس بال را رشته ای مدرن و با کلاس می‌بینیم و نسل امروز هم نشان داده که توجه بسیاری به این گونه رشته‌ها دارد.

وی اضافه کرد: رویکرد نسل جدید ایران به سمت رشته‌های جدید، جذاب و پرتحرک است که هیجان جدیدی را می‌تواند برای جوانان به وجود بیاورد.

ساکت تاکید کرد: امیدواریم وزارت ورزش و جوانان توجه بیشتری را به رشته بیس‌بال داشته باشد و اهتمامی را که من در این انجمن دیدم در حال هموار کردن این مسیر است.

وی با بیان اینکه تحرک خوبی در بخش روابط عمومی این انجمن صورت گرفته گفت: چندی قبل که مسابقات بیس‌بال در بوشهر برگزار می‌شد گزارش بسیار خوبی از این رشته پخش شد که اگر زاویه دوربین بسته نبود به خوبی نشان داده می‌شد که چه تحرکی در این رشته وجود دارد.

مدیرعامل باشگاه فولادماهان ادامه داد: این رشته آنقدر جذابیت دارد که اگر به خوبی به معرفی آن پرداخته شود می‌تواند زمینه رشد و توسعه آنرا فراهم کند.

وی افزود: کار زیبایی که در انجمن صورت گرفته این است که توپ و سمبل این رشته روی میز بسیاری از مسئولین قرار دارد که طرز تلقی زیبایی را در معرفی این رشته ایجاد می‌کند.

ساکت خاطرنشان کرد: امیدوارم در روزهایی که زاینده‌رود با قدم خوش یمن و مبارک شما ملی‌پوشان عزیز به طور مجدد راه افتاده بتوانید موفقیت بسیار خوبی را در رقابت‌های بیس بال غرب آسیا کسب کنید.

 

 

طرح و تولید : ایران دروپال