بهتر است مسابقات سافت بال به صورت قهرمانی کشور برگزار شود

شناسه خبر : 533
94/2/19 - 12:55 2015-5-9 14:03:35
بازیکن فصل گذشته تیم سافت بال قم

بهتر است مسابقات سافت بال به صورت قهرمانی کشور برگزار شود

این مسابقات باید به صورت قهرمانی کشور برگزار شده تا همه تیم ها در یک گروه با هم رقابت کنند و تیمی که قدرتمندتر است منصفانه به قهرمانی برسد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، سارا فاتحی  بازیکن فصل گذشته تیم سافت بال قم با بیان این مطلب اظهار داشت: فصل گذشته مسابقات سافت بال در دو گروه شمال و جنوب برگزار شد  که به نظر من در گروه شمال تیم های قدرتمندتری حضور داشتند اما برگزاری رقابت ها به این شکل،  قهرمان واقعی را مشخص نمی کند چراکه این مسابقات باید به صورت قهرمانی کشور برگزار شده تا همه تیم ها در یک گروه با هم رقابت کنند و تیمی که قدرتمندتر است منصفانه به قهرمانی برسد.

وی پیرامون میزبانی تهران در سال گذشته گفت: متاسفانه برخلاف قم که میزبانی خوبی از ورزشکاران سافت بال داشت تهران چندان وضعیت مطلوبی را برای تیم ها چه از نظر خوابگاه و چه از نظر غذا رقم نزد، همچنین فاصله خوابگاه تا زمین مسابقات ناهمواری بسیاری داشت.

 فاتحی در پایان پیرامون توسعه سافت بال تاکید کرد: با توجه به اینکه این رشته اعزام برون مرزی ندارد انگیزه بازیکنان پایین آمده، مسئولان انجمن برای جلوگیری از نابودی این رشته باید برنامه ریزی هدفداری را دنبال کنند. 

کلید واژه ها

طرح و تولید : ایران دروپال