گلایه های ملی پوش سمنانی از مسئولان بیس بال استان

شناسه خبر : 588
94/4/10 - 04:17 2015-7-1 05:20:31
به دلیل عشقی که به بیس بال داریم کارهای مربوط به این رشته را پیگیری می کنیم اما نه از سوی کمیته و نه از سوی هیئت هیچ حمایتی را مشاهده نمی کنیم.

گلایه های ملی پوش سمنانی از مسئولان بیس بال استان

به دلیل عشقی که به بیس بال داریم کارهای مربوط به این رشته را پیگیری می کنیم اما نه از سوی کمیته و نه از سوی هیئت هیچ حمایتی را مشاهده نمی کنیم.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، رجبعلی برزگر بازیکن سمنانی تیم ملی بیس بال با بیان این مطلب اظهار داشت: بیس بال از سال 75 وارد استان سمنان شده و آموزش‌ها از همان زمان آغاز شد.

وی تصریح کرد: به دلیل اینکه رشته بیس بال به رشته ای مانند چوگو شباهت داشت از همان زمان مورد استقبال مردم این شهر قرار گرفت و مرکز اصلی این رشته نیز از گذشته در فولادمحله بوده است.

بازیکن سمنانی تیم ملی بیس بال ادامه داد: از سال 88 برای اولین بار در کشور استعدادیابی را در دستور کار خودمان قرار دادیم و نخستین باشگاه خصوصی را با نام باشگاه پارس در سمنان تاسیس کردم که صرفا به بیس بال و سافت بال می‌ پرداخت.

وی با بیان اینکه ما با مدارس راهنمایی شهر سمنان مذاکره کردیم و فاکتورهای لازم برای بازیکنان را به معلمان اعلام کردیم، اضافه کرد: نزدیک به 12 مدرسه دانش‌آموزان خود را به ما معرفی کردند و با آوردن کارشناسان اداره کل تربیت بدنی از نظر بدنی از آنها تست ‌های لازم را گرفتیم و 20 نفر تحت آموزش قرار گرفتند که هم‌اکنون دو نفر از آن جمع 20 نفره در تیم ملی حضور دارند.

برزگر با اشاره به مسئولان هیئت و کمیته بیس بال استان سمنان افزود: دو سال پیش دبیری هیئت انجمن‌های ورزشی استان بودم و با توجه به آشنایی که با این سمت‌ها دارم می‌ توانم بگویم مسئولان استان دغدغه ای برای این رشته ندارند.

وی گفت: مسئولان هیئت تلفن ما را جواب نمی دهند و در صورتی که من نیز از این رشته در استان بیرون بیایم این رشته در سمنان مرده است.

  بازیکن سمنانی تیم ملی بیس بال تاکید کرد: به دلیل عشقی که به بیس بال داریم کارهای مربوط به این رشته را پیگیری می کنیم اما نه از سوی کمیته و نه از سوی هیئت هیچ حمایتی را مشاهده نمی کنیم.

وی ادامه داد: با حضور آقای ادیب در راس انجمن تحولات خوبی را شاهد هستیم و در صورتی که کمکی نیز از ما بخواهند از آن دریغ نمی کنیم.

برزگر افزود: ما در این استان مشکل زمین نداریم اما در مورد تجهیزات و وسایل بیس بال به دلیل اینکه متولی نداریم ضربه می خوریم، آقای بهرامی رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان باید پیگیر موضوعات مختلف باشد که وی نیز می گوید علاقه ای به کار کردن در این رشته نداشته و حوصله آنرا ندارم و بار این رشته به دوش من گذاشته می شود.

وی تاکید کرد: در تمریناتمان 4 توپ بیشتر نداریم و زمانی که توپ ها به بیرون از محوطه زمین می رود مجبوریم دو نفر برای پیدا کردن توپ برویم که همین موضوع سبب می شود تمرینات ما با مشکلات بسیاری مواجه شود.

بازیکن سمنانی تیم ملی بیس بال تصریح کرد: استان ها بازوان انجمن هستند و در صورتی که امکانات فراهم باشد می توانیم به توسعه این رشته در کشور کمک کنیم، نیاز به تجهیزات و وسایل این رشته داریم تا حداقل روند تمریناتمان متحول شود.

انتهای پیام

طرح و تولید : ایران دروپال