خستگی و عدم توجه دلیل استعفایم بود

شناسه خبر : 601
94/4/23 - 03:57 2015-7-14 05:01:31
4 سال ریاست کمیته بیس بال سمنان را بر عهده داشتم و از این مسئولیت دیگر خسته شدم.
ابوالقاسم وفایی‌ نژاد:

خستگی و عدم توجه دلیل استعفایم بود

4 سال ریاست کمیته بیس بال سمنان را بر عهده داشتم و از این مسئولیت دیگر خسته شدم.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، ابوالقاسم وفایی‌ نژاد با بیان این مطلب اظهار داشت: در تاریخ 25 /12/ 93 از سمت ریاست کمیته بیس بال استان سمنان استعفا داده‌ام اما به عنوان مربی و بازیکن در تیم بیس بال این استان به فعالیت مشغول هستم.

وی با اشاره به دلایل استعفایش از ریاست کمیته افزود: 4 سال ریاست کمیته را بر عهده داشتم و از این مسئولیت دیگر خسته شدم هر قصدی که برای خدمت به این رشته داشتم دیگر تمام شده و کارهایم را کرده ام، امیدوارم ایده های جدید با فکری نو وارد این رشته  در استان سمنان شود.

 مربی تیم بیس‌ بال سمنان با اشاره به اختلافاتش با رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان سمنان ادامه داد: رئیس هیئت سمنان که به طور مجدد به تازگی برای این رشته انتخاب شده توجه چندانی به این رشته نمی‌ کند چراکه نه تلفنش را پاسخ می دهد و نه حضوری می توانیم وی را ببینیم.

وی افزود: فدراسیون نیز هیچ گونه همکاری با ما ندارد و قصد دارد تمام کارهایش را بر دوش استان ها بیاندازد و تنها هدف آنها این است که اعزام برای اردوی تیم ملی در نظر بگیرد و نمی دانم کار فدراسیون در این میان تنها این است که اردوی تیم ملی بگذارد و کار دیگری نمی‌ تواند برای این رشته بکند؟

وفایی نژاد با بیان اینکه بارها به آقای ادیب گفته ایم مشکل اصلی ما لوازم است و این کار را برای ما سخت می کند، تاکید کرد: تاکنون توجهی به این موضوع نشده، اسپانسر هم که می گیریم تنها هزینه های ایاب و ذهاب ما را می دهد.    

 وی ادامه داد: من تحت هر شرایطی در خدمت بیس بال استان سمنان هستم اما شرایط این رشته در استان وضعیت خوبی ندارد و هدفم از استعفا این بود که افراد جدید بتوانند با تفکرات تازه تری به رشد و ارتقای این رشته در استان کمک کنند.

مربی تیم بیس‌ بال سمنان در ادامه به شرایط تیمش برای حضور در مسابقات لیگ بیس بال شمال اشاره کرد و افزود: هفته ای سه جلسه تمرین داریم و قرار است با تیم دهیاری فولاد محله در لیگ شرکت کنیم.

 وی با بیان اینکه بازیکنان بسیار خوبی داریم، اضافه کرد: مشکلی که داریم این است که یک گروه از بازیکنان ما در فولاد محله تمرین می کنند و گروهی دیگر نیز در شهر سمنان  و این موجب می شود برای هماهنگی تیم مشکل داشته باشیم.

وفایی نژاد تاکید کرد: چهار تیم در رده های پایه داشتیم که به دلیل نبود مسابقات کشوری بازیکنانشان سرخورده شده و از رشته بیس بال فاصله بگیرند، با این وجود چند تیم داریم که امیدواریم برای مسابقات رده های سنی بتوانیم تیم های خوبی را آماده کنیم.

طرح و تولید : ایران دروپال