پیشنهاد گیلان برای میزبانی دور برگشت لیگ شمال

شناسه خبر : 603
94/4/24 - 07:22 2015-7-15 08:26:10
پیشنهاد برگزاری میزبانی مسابقات دور برگشت بیس بال کشور در منطقه شمال را  به انجمن داده ایم.
رئیس کمیته بیس بال استان گیلان

پیشنهاد گیلان برای میزبانی دور برگشت لیگ شمال

پیشنهاد برگزاری میزبانی مسابقات دور برگشت بیس بال کشور در منطقه شمال را به انجمن داده ایم.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، رامین احمدی رئیس کمیته بیس بال استان گیلان با بیان این مطلب اظهار داشت: تمرینات تیم بیس بال گیلان از یک ماه قبل آغاز شده است و بازیکنان محروم در دور برگشت رقابت های سال گذشته با پایان محرومیت به تیم اضافه شده اند و بنده نیز نزدیک به 15 روز با نگرشی جدید در جمع بازیکنان کیان ندافی (سرمربی گیلان) حاضر شده ام.

وی با بیان اینکه در طول هفته چهار جلسه تمرین داریم که دو جلسه آن در زمین چمن شهرداری می باشد، ادامه داد:  دو جلسه نیز در مجموعه ورزشی سردار جنگل تمرین می کنیم،  هر چند سانس های شهرداری زمان مناسبی نیست و ما ساعت 12 ظهر در اوج گرما تمرین می کنیم.

 رئیس کمیته بیس بال استان گیلان افزود: اگر همچون سال قبل اتفاقی رخ ندهد یکی از سکوها می تواند در اختیار تیم گیلان باشد و امیدوارم بدون حاشیه وارد مسابقات شده و بدون حاشیه این رقابت‌ها را به اتمام برسانیم.

احمدی در پایان از میزبانی گیلان در دور برگشت منطقه شمال خبر داد و بیان داشت: برای میزبانی مسابقات دور برگشت بیس بال کشور در منطقه شمال به انجمن پیشنهاد داده ایم که فکر می کنم این پیشنهاد تحقق یابد و اگر تیم گیلان به دور نهایی صعود کند به طور حتم پیشنهاد میزبانی این مرحله را به مسئولان خواهیم داد.

طرح و تولید : ایران دروپال