تمام تلاشمان را برای میزبانی خوب انجام داده ایم

شناسه خبر : 632
94/5/7 - 13:01 2015-7-29 14:03:51
تمام تلاش خود را انجام داده ایم که میزبان خوبی برای مسابقات لیگ بیس بال در منطقه شمال باشیم.
عادل مشیریان:

تمام تلاشمان را برای میزبانی خوب انجام داده ایم

تمام تلاش خود را انجام داده ایم که میزبان خوبی برای مسابقات لیگ بیس بال در منطقه شمال باشیم.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، عادل مشیریان سرمربی تیم بیس بال خراسان رضوی با بیان این مطلب اظهار داشت: از روز چهارم مردادماه میزبان مسابقات لیگ بیس بال در منطقه شمال هستیم .این رقابت ها روز جمعه به پایان می رسد و خراسان رضوی تمام تلاش خود را انجام داده که میزبان خوبی برای این رقابت ها باشد، یکی از بهترین خوابگاه ها که سوئیت های خوبی دارد را در اختیار شرکت کنندگان قرار دادیم و سعی کردیم که زمین مسابقات طبق استانداردهای بین المللی باشد.

وی ادامه داد: سطح رقابت ها بسیار بالا است و همه تیم ها در یک سطح و نزدیک به هم بازی می کنند، بازیکنان تیم ها تغییرات خوبی از نظر تاکتیک و تکنیک نسبت به سال های قبل دارند.

 سرمربی تیم بیس بال خراسان رضوی بیان داشت: از نظر پوشش خبری و تصویری اصحاب رسانه استقبال خوبی از این رقابت ها داشتند، در ضمن برای تشویق عکاسان یک مسابقه عکاسی گذاشته ایم و به عکاس بهترین عکس این رقابت ها جایزه نقدی ویژه ایی اهداء می شود.

عادل مشیریان در پایان افزود: تیم خراسان رضوی تاکنون دو بازی انجام داده که یک پیروزی در مقابل البرز و یک شکست در مقابل گیلان داشتیم که فردا و روز جمعه باید به مصاف نمایندگان قم و سمنان برویم.

طرح و تولید : ایران دروپال