لیگ شمال کیفیت بالاتری نسبت به گذشته داشت/ حمایت رسانه ها را می خواهیم

شناسه خبر : 651
94/5/11 - 14:20 2015-8-2 15:22:34
سطح رقابت‌ های بیس بال دور رفت لیگ شمال  نسبت به سال های گذشته بسیار بالاتر و تمام بازی ها نزدیک به هم برگزار می شد.
علیرضا ادیب ؛

لیگ شمال کیفیت بالاتری نسبت به گذشته داشت/ حمایت رسانه ها را می خواهیم

سطح رقابت‌ های بیس بال دور رفت لیگ شمال نسبت به سال های گذشته بسیار بالاتر و تمام بازی ها نزدیک به هم برگزار می شد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، علیرضا ادیب رئیس انجمن بیس بال و سافت بال ایران با بیان این مطلب و با اشاره به سطح بازی های لیگ شمال دور رفت اظهار داشت: برای نخستین بار عملکرد بازیکنان روی سایت رفت و باید بگویم سطح این رقابت‌ ها نسبت به سال های گذشته بسیار بالاتر بود و تمام بازی ها نزدیک به هم برگزار می شد.

وی با اشاره به میزبانی خراسان رضوی تصریح کرد: جا دارد از مسئولان ورزشی، دست اندرکاران و حامیان برگزاری این مسابقات در استان خراسان رضوی که زحمات بسیاری را متحمل شدند تشکر کنیم و امیدوارم تا با رشد روز افزون رشته های بیس بال و سافت بال در کشور شاهد رقابت بین استان های مختلف جهت گرفتن میزبانی این مسابقات باشیم.

رئیس انجمن بیس بال و سافت بال ایران ادامه داد: زمین استاندارد برای بیس بال نداریم و با وجود مناسب نبودن کیفیت زمین مسابقات، بازهم توانستیم لیگ را به خوبی در منطقه شمال برگزار کنیم.

وی در ادامه به لیگ جنوب و میزبانی اصفهان برای این مسابقات اشاره کرد و افزود: اصفهان با نام پتوی لاله در این مسابقات شرکت می کند و در حال تلاش برای میزبانی خوب در این رقابت هاست، زمین چمن انتظام و وضعیت خوابگاه برای لیگ جنوب در اصفهان شرایط مناسبی دارد و امیدوارم میزبانی شایسته ای را در این شهر هم شاهد باشیم.

ادیب گفت: آقای صدری و امامزاده از مربیان تیم ملی لیگ را زیر نظر دارند تا بتوانند برای بازی های جام ریاست جمهوری تیم ملی خوبی را روانه مسابقات کنند.  

وی اضافه کرد: امیدوارم رسانه ها از جمله روزنامه ها و تلویزیون حمایت بیشتری از این رشته ها به عمل بیاورند تا مردم اطلاع کافی در مورد رشته های بیس بال و سافت بال کسب کنند.

رئیس انجمن بیس بال و سافت بال ایران با بیان اینکه بزرگترین مشکل ما نبود وسایل و تجهیزات است، تاکید کرد: رشته های بیس بال و سافت بال مانند والیبال و فوتبال جزو پرمخاطب ترین رشته ها در دنیا است و امیدوارم با حمایتی که از سوی رسانه ها صورت می گیرد بتوانیم تا ضمن تأمین تجهیرات و امکانات و اجرای  برنامه های استعدادیابی در کشور، علاقه مندان بیشتری را جذب این رشته کنیم چراکه جذب مخاطب بیشتر سبب رشد و توسعه این رشته در کشور خواهد شد.

 

طرح و تولید : ایران دروپال