داوران مسابقات دور رفت لیگ عملکرد خوبی داشتند

شناسه خبر : 697
94/5/24 - 08:14 2015-8-15 09:23:05
داوری دور رفت لیگ بیس بال توسط  7 نفر از داوران انجمن انجام شد و در مجموع از عملکرد آنها رضایت داریم .
مایلی رییس کمیته داوران انجمن بیس بال و سافت بال ؛

داوران مسابقات دور رفت لیگ عملکرد خوبی داشتند

داوری دور رفت لیگ بیس بال توسط 7 نفر از داوران انجمن انجام شد و در مجموع از عملکرد آنها رضایت داریم .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران حمید رضا مایلی رییس کمیته داوران انجمن بیس بال و سافت بال در گفتگو با سایت انجمن با اعلام این مطلب تصریح کرد: با توجه به آمادگی تیم ها مسابقات لیگ امسال خیلی نزدیک و حساس برگزار شد و بسیاری از نتایج بدست آمده غیر قابل پیش بینی بود.

وی افزود ؛ در مسابقات لیگ شمال در مشهد آقایان امید امام زاده ، محسن سعیدی،محمد حسین شاه محمودی ، عبدالرضا مایلی و سعید موحدیان عطار به داوری پرداختند و در مسابقات لیگ جنوب در اصفهان آقایان آرش تقوایی ، ،محمد حسین شاه محمودی ، وجیه الله شوکتی ، عبدالرضا مایلی و سعید موحدیان عطار بعنوان داور مسابقات حضور داشتند.

مایلی با اشاره به همراهی و حمایت اسپانسر کمیته داوران تصریح کرد : شیرینی سرای حمید کرمان امسال بعنوان حامی کمیته داوران در کنار ما حضور دارد و جا دارد از زحمات و حمایت های مدیریت این مجموعه تشکر نمایم.

رییس کمیته داوران انجمن بیس بال و سافت بال با اشاره به انتشار آمار بازی ها بر روی سایت انجمن تصریح کرد: این اتفاق خوبی بود که در این دور از مسابقات افتاد و این موضوع می تواند به بالا رفتن سطح مسابقات و حرفه ای شدن بیس بال در ایران کمک کند.

وی با تشکر از آقای صفاییان دبیر انجمن و سرپرست برگزاری مسابقات و همکاری های آقایان باقری نیا و رانا با کمیته داوران ابراز امیدواری کرد دور برگشت لیگ بیس بال ایران با در نظر گرفتن تجربه های دور رفت با کیفیت بالاتری برگزار شود .

وی در پایان از اقدامات روابط عمومی انجمن در انعکاس مناسب اخبار مسابقات لیگ نیز تقدیر و تشکر نمود. 

طرح و تولید : ایران دروپال