در انتخاب بازیکنان تیم ملی، حق هیچ بازیکنی ضایع نمی شود

شناسه خبر : 699
94/5/26 - 07:10 2015-8-17 08:13:58
سعی می کنیم بازیکنانی را برای تیم ملی انتخاب کنیم که از قدرت، جسارت و میانگین کسب امتیازات در سطح بالایی باشند.
شوکت صدری ؛

در انتخاب بازیکنان تیم ملی، حق هیچ بازیکنی ضایع نمی شود

سعی می کنیم بازیکنانی را برای تیم ملی انتخاب کنیم که از قدرت، جسارت و میانگین کسب امتیازات در سطح بالایی باشند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، پیام شوکت صدری مربی تیم ملی با اشاره به رقابت های بیس بال دور رفت لیگ جنوب که در اصفهان برگزار شد اظهار داشت: تعداد تیم های مدعی در لیگ جنوب از گذشته بیشتر از لیگ شمال بوده و سطح بازی ها در این مسابقات بسیار خوب است.

وی تصریح کرد: تیم بوشهر همیشه پشتوانه نفری بسیار خوبی داشته که در مسابقات دور رفت نیز با دو تیم شرکت کرده بود، اصفهان نیز با بازیکنان جوان در این رقابت ها شرکت کرده بود که می تواند پشتوانه بسیار خوبی برای این تیم داشته باشد.

مربی تیم ملی ادامه داد: به جز هرمزگان که تجربه نخست خود را در این مسابقات کسب می کرد سایر تیم های لیگ جنوب تقریبا در یک سطح بودند.

وی اضافه کرد: من به همراه آقای امامزاده مربی تیم ملی هم لیگ شمال را زیر نظر داشتیم هم لیگ جنوب را، امتیازات بازیکنان لحظه به لحظه ثبت می شود و با دقتی که در مورد آنها صورت می گیرد حق بازیکنی ضایع نمی شود.

شوکت صدری با بیان اینکه سعی می کنیم بازیکنانی را برای تیم ملی انتخاب کنیم که از قدرت، جسارت و میانگین کسب امتیازات در سطح بالایی باشند، افزود: همچنین سعی می کنیم از بازیکنان جوان نیز در تیم ملی استفاده کنیم چراکه این جوانان آینده های بیس بال کشور را می سازند.

وی گفت: اردویی را قبل از مسابقات چهارجانبه برای تیم ملی برگزار می کنیم اما زمان برگزاری این اردو زیاد نیست چراکه ممکن است برای بازیکنان مشکلاتی را ایجاد کند.

 

طرح و تولید : ایران دروپال