9 الی 13 شهریور ماه گلستان میزبان مسابقات سافت بال قهرمانی کشور

شناسه خبر : 703
94/5/28 - 15:09 2015-8-19 16:10:34
مسابقات سافت بال قهرمانی کشور با حضور 8 تیم در استان گلستان برگزار می شود.
حسینی خبر داد

9 الی 13 شهریور ماه گلستان میزبان مسابقات سافت بال قهرمانی کشور

مسابقات سافت بال قهرمانی کشور با حضور 8 تیم در استان گلستان برگزار می شود.

به گزارش واحد خبر انجمن بیس بال و سافت بال ایران، سیده مهسا حسینی با بیان این مطلب اظهار داشت: پس از دو سال که مسابقات سافت بال قهرمانی کشور برگزار نشده بود این رقابت ها را شهریورماه با حمایت انجمن و فدراسیون انجمن های ورزشی از تاریخ 9 تا 13 شهریورماه در استان گلستان با حضور 8 تیم، البرز، قم، اصفهان، بوشهر، خراسان رضوی، چهارمحال بختیاری و دو تیم از تهران به صورت قطعی برگزار می کنیم.

وی با بیان اینکه همزمان با این مسابقات کلینیک داوری را برگزار می کنیم، تصریح کرد: داوران هر شب در کارگاهها شرکت کرده و موارد روز داوری را بررسی می کنند تا سبب عملکر بهبود داوران در مسابقات شود.

نایب رئیس انجمن بیس بال و سافت بال ایران ادامه داد: در کنار کلینیک داوری یک دوره بازآموزی مربی گری نیز برگزار می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه 8 استان فعال در رشته سافت بال در کشور داریم، اضافه کرد: برخی از استان های ما به دلیل کمبود امکانات این رشته را کنار گذاشته اند، ما باید صبر کنیم تجهیزات وارد کشور شده تا بتوانیم آنها را در اختیار استانها قرار دهیم.   

حسینی تاکید کرد: در ترخیص تجهیزات سافت بال از گمرک با مشکلات بسیاری مواجه هستیم و در صورتی که بتوانیم این مشکلات را برطرف کنیم می توانیم کمک بسیار بیشتری به توسعه این رشته ها در کشور انجام دهیم.

وی گفت: یکی از اهدافی که قرار است مسابقات سافت بال قهرمانی کشور در استان گلستان برگزار شود این است که به طور مجدد این استان را در این رشته فعال کنیم با وجود اینکه خود استان گلستان در این مسابقات شرکت ندارد.

نایب رئیس انجمن بیس بال و سافت بال ایران با اشاره به زمان نامناسب تمرینات تیم های سافت بال استان های فعال دراین رشته بیان داشت: زمانی که با مسئولین ورزش استانها پیرامون این موضوعات مذاکره می شود قولهایی به ما داده می شود اما با کوچکترین تغییر در سیاست های مدیریتی استان این قولها فراموش می شود.

وی اذعان داشت: در عین حال باید بگویم زمانی که تیم های سافت بال با بازیکنان زیاد تمرینات مداوم انجام دهند مسئولان ورزش استان ها نمی توانند زمان های تمرین نامناسب را در اختیار سافتبالیست ها قرار دهند.

حسینی ادامه داد: تا جایی که بتوانیم در این زمینه با هیئت های استان ها مکاتبات لازم را انجام می دهیم اما پیگیری های بعدی آن در اختیار هیئت های استان ها است.

 

آدرس محل برگزاری بازی ها : گرگان- جاده آق قلا- اولین بریدگی سمت چپ - استادیوم کریم آباد

  

    

 

طرح و تولید : ایران دروپال