دریافت گواهی نامه کلاس B داوری آسیا توسط داوران ایرانی

شناسه خبر : 776
94/8/4 - 16:06 2015-10-26 16:33:08
حمیدرضا مایلی و محمد حسین شاه محمودی، رئیس و نایب رئیس کمیته داوران انجمن بیس بال و سافت بال ایران ضمن حضور در کلینیک کلاس B داوری آسیا که توسط کنفدراسیون بیس بال آسیا به میزبانی کشور تایوان برگزار گردید توانستند برای اولین بار در ایران گواهی کلاس B  داوری آسیا را کسب نمایند.
برای اولین بار در ایران

دریافت گواهی نامه کلاس B داوری آسیا توسط داوران ایرانی

حمیدرضا مایلی و محمد حسین شاه محمودی، رئیس و نایب رئیس کمیته داوران انجمن بیس بال و سافت بال ایران ضمن حضور در کلینیک کلاس B داوری آسیا که توسط کنفدراسیون بیس بال آسیا به میزبانی کشور تایوان برگزار گردید توانستند برای اولین بار در ایران گواهی کلاس B داوری آسیا را کسب نمایند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران حمیدرضا مایلی و محمد حسین شاه محمودی، رئیس و نایب رئیس کمیته داوران انجمن بیس بال و سافت بال ایران ضمن حضور در کلینیک کلاس B داوری آسیا که توسط کنفدراسیون بیس بال آسیا به میزبانی کشور تایوان برگزار گردید، توانستند برای اولین بار در ایران گواهی کلاس B  داوری آسیا را کسب نمایند. 

حمید رضا مایلی با بیان این خبر افزود این دوره آموزشی از تاریخ 18 لغایت 21 اکتبر در کشور تایوان برگزار شد که 38 شرکت کننده از کشور های مختلف آسیایی در آن حضور داشتند که از این تعداد تنها 9 داور موفق به کسب گواهی نامه داوری کلاس B  شدند و از این تعداد من و آقای شاه محمودی از ایران موفق به کسب این گواهی نامه شدیم.

رئیس کمیته داوران انجمن با اشاره به اینکه تاکنون داوران ایرانی موفق به کسب گواهی نامه C  شده بودند افزود این برای اولین بار است که داوران ایرانی این گواهی نامه را دریافت می کنند و از این پس شاهد حضور داوران ایرانی در رقابت های بین المللی در سطح قاره آسیا و داوری این رقابت ها خواهیم بود.

وی در خصوص سطح کیفی این دوره آموزشی خاطر نشان کرد مدرسان این دوره چهار نفر از بهترین داوران آسیایی عضو فدراسیون جهانی بیس بال بودند که این مسئله باعث شد این دوره از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

در انتها مایلی با اشاره به ارتباطات مؤثری که به سبب حضور در این دوره آموزشی با اعضای کمیته داوری کنفدراسیون بیس بال آسیا برقرار شد، خبر از موافقت این کمیته با برگزاری دوره آموزشی داوری در ایران با حضور مدرسین تراز اول ژاپنی داد و خاطر نشان کرد مکاتبات لازم برای برگزاری این دوره توسط انجمن در حال انجام است و امیدواریم به زودی شاهد برگزاری این دوره در کشورمان باشیم.

طرح و تولید : ایران دروپال