رقابت های تنگاتنگ در مسابقات لیگ بیس بال 1395 دور رفت منطقه جنوب کشور

شناسه خبر : 919
95/5/31 - 20:18 2016-8-21 21:48:28
در این مرحله که به میزبانی استان کرمان در حال برگزاری است، تیم های هیأت انجمن های ورزشی استان کرمان، هیأت انجمن های ورزشی استان هرمزگان، باشگاه نادری بوشهر و باشگاه لیان پارسه بوشهر به عنوان تیم های حاضر در منطقه جنوب  کشور در دور رفت به مصاف یکدیگر میروند.
آغاز فصل جدید بیس بال کشور در کرمان

رقابت های تنگاتنگ در مسابقات لیگ بیس بال 1395 دور رفت منطقه جنوب کشور

در این مرحله که به میزبانی استان کرمان در حال برگزاری است، تیم های هیأت انجمن های ورزشی استان کرمان، هیأت انجمن های ورزشی استان هرمزگان، باشگاه نادری بوشهر و باشگاه لیان پارسه بوشهر به عنوان تیم های حاضر در منطقه جنوب کشور در دور رفت به مصاف یکدیگر میروند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال فصل جدید مسابقات لیگ بیس بال کشور در سال 95 از دیروز آغاز شد. در این مرحله که به میزبانی استان کرمان در حال برگزاری است، تیم های هیأت انجمن های ورزشی استان کرمان، هیأت انجمن های ورزشی استان هرمزگان، باشگاه نادری بوشهر و باشگاه لیان پارسه بوشهر به عنوان تیم های حاضر در منطقه جنوب  کشور در دور رفت به مصاف یکدیگر می روند.

در نخستین روز از این مسابقات در اولین بازی تیم های هیأت انجمن های ورزشی استان کرمان و باشگاه نادری بوشهر به مصاف هم رفتند گه در پایین اینینگ هشتم از این بازی تیم نادری بوشهر توانست با نتیجه 23 بر 13 نماینده کرمان را مغلوب خود کند. نخستین روز این دور از مسابقات با بازی تیم های لیان پارسه بوشهر و هیأت انجمن های ورزشی استان هرمزگان پیگیری شد که پایان این بازی تیم لیان پارسه بوشهر توانست با نتیجه قاطع 14 بر 1 و در هفتمین اینینگ این بازی از سد نماینده استان هرمزگان بگذرد.

دومین روز از مسابقات دور رفت لیگ بیس بال منطقه جنوب کشور با دو بازی پیگیری شد. در نخستین دیدار تیم های هیأت انجمن های ورزشی استان کرمان و هیأت انجمن های ورزشی استان هرمزگان با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت تیم کرمان با یک بازی خیره کننده توانست در پایین پنجمین اینینگ از این بازی تیم هرمزگان را با نتیجه 25 بر 10 شکست دهد. در دومین دیدار از روز دوم مسابقات دو نماینده استان بوشهر به مصاف هم رفتند و در یک رقابت بسیار جذاب و نزدیک تیم باشگاه لیان پارسه بوشهر توانست با نتیجه 13 بر 6 بر تیم باشگاه نادری بوشهر غلبه کند.

سومین روز از این مسابقات با دو دیدار پیگیری خواهد شد. در نخستین دیدار تیم های لیان پارسه بوشهر و هیأت انجمن های ورزشی استان کرمان به مصاف هم خواهند رفت و در آخرین بازی از دور رفت لیگ بیس بال منطقه جنوب کشور تیم های باشگاه نادری بوشهر و هیأت انجمن های ورزشی استان هرمزگان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

 

 

دیدگاه ها

با سلام منظور از "تنگاتنگ" همون قانون "Mercy Rule" می باشد آیا؟ 4 بازی از 5 بازی تا الان با مرسی رول تموم شده،بازی آخرم حتما مرسی رول میشه،بعد این کجاش تنگاتنگه؟؟ آخرشم میان میگن سطح لیگ جنوب خیلی بالاتر از شماله! خسته نباشید میگم به دو تیم خوب بوشهری!
طرح و تولید : ایران دروپال