اعزام گروه پنج نفره بیس بال ایران به آکادمی آموزشی کشور ایتالیا

شناسه خبر : 929
95/6/30 - 19:22 2016-9-21 20:57:07
این گروه شامل چهار نفر از نوجوانان 16 تا 19 سال کشورمان یعنی مصطفی کمالی، مجتبی واعظ زاده، سید جلال فرهی بزرگ از استان بوشهر و  محمد مهدی کمالی از استان سمنان  به سرپرستی کاشف رانا سرپرست کمیته استعداد یابی انجمن نمایندگان کشورمان در آکادمی آموزشی یک ماهه در کشور ایتالیا می باشند.
تحقق یکی دیگر از دستاورد های سفر فراکری به ایران

اعزام گروه پنج نفره بیس بال ایران به آکادمی آموزشی کشور ایتالیا

این گروه شامل چهار نفر از نوجوانان 16 تا 19 سال کشورمان یعنی مصطفی کمالی، مجتبی واعظ زاده، سید جلال فرهی بزرگ از استان بوشهر و محمد مهدی کمالی از استان سمنان به سرپرستی کاشف رانا سرپرست کمیته استعداد یابی انجمن نمایندگان کشورمان در آکادمی آموزشی یک ماهه در کشور ایتالیا می باشند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، گروه پنج نفره بیس بال ایران به منظور حضور در آکادمی آموزشی بیس بال بامداد سه شنبه عازم کشور ایتالیا شد. اعضای این گروه شامل چهار نفر از نوجوانان 16 تا 19 سال کشورمان یعنی مصطفی کمالی، مجتبی واعظ زاده، سید جلال فرهی بزرگ از استان بوشهر و  محمد مهدی کمالی از استان سمنان  به سرپرستی کاشف رانا سرپرست کمیته استعداد یابی انجمن نمایندگان کشورمان در آکادمی آموزشی یک ماهه در کشور ایتالیا می باشند. 

گروه اعزامی کشورمان در بدو ورود مورد استقبال مسئول امور آسیای فدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال، جیوانی پانتالئونه قرار گرفتند.

کاشف رانا در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال شرایط رفاهی کمپ ایتالیا را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و خاطر نشان کرد: نوجوانان بیس بالیست ایران به محض ورود در تمرینات آماده سازی کمپ حاضر شدند و در نخستین روز از حضور خود با جدیت روند آموزشی خود را آغاز نمودند.

سرپرست کمیته استعداد یابی در خصوص شرایط کیفی آموزش ها در این کمپ تصریح کرد: در حال حاضر آموزش ها زیر نظر مربیانی صاحب نام، از کشور های ایتالیا، کوبا و آمریکا در حال انجام است و به مرور مربیان دیگری نیز به این کمپ اضافه خواهند شد.

رانا در خاتمه افزود: با توجه به حضور دانش آموزان در این کمپ، اغلب فرایند آموزشی در ساعات بعد از ظهر انجام می پذیرد؛ لذا مربیان حاضر در کمپ درصدد برنامه ریزی تمرینات بدنساری و آمادگی جسمانی برای گروه ما در ساعات صبح هستند. وی ابراز امیدواری کرد با توجه به کیفیت فضای آموزشی و سطح بالای مربیان حاضر در این دوره شاهد رشد چشمگیر ورزشکاران کشورمان در طی این دوره یک ماهه باشیم.

گفتنی است در پی سفر سال گذشته ریکاردو فراکری، رئیس فدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال به کشورمان و قول مساعد وی مبنی بر اعزام گروهی از نوجوان مستعد بیس بال ایران به آکادمی آموزشی کشور ایتالیا به منظور تقویت شالوده بیس بال ایران،دنیلیه سانتولوپو، کارشناس کمپ آموزشی کشور ایتالیا و مربی بدنسازی تیم ملی بیس بال کشور ایتالیا در فروردین ماه سال جاری به منظور شناسایی نفرات برتر بیس بال ایران به کشورمان سفر کرد و ضمن برگزاری اردوی استعداد یابی در مجموعه ورزشی آزادی، نوجوانان مستعد بیس بال ایران را به منظور اعزام به این آکادمی انتخاب نمود. 

 

 

طرح و تولید : ایران دروپال