سطح تعامل و همکاری کنفدراسیون جهانی با انجمن بیس بال و سافت بال ایران بی نظیر است

شناسه خبر : 941
95/8/11 - 13:55 2016-11-1 14:09:32
پس از سفر ریکاردوفراکری به ایران شاهد تعامل گسترده کنفدراسیون جهانی با انجمن بیس بال و سافت بال ایران بوده ایم و این سطح تعامل و همکاری در نوع خود و در میان دیگر فدراسیون های جهانی بی نظیر است
محمد علیپور در بازدید از روند اجرایی برنامه ملی توسعه و آموزش بیس بال و سافت بال در مدارس کشور

سطح تعامل و همکاری کنفدراسیون جهانی با انجمن بیس بال و سافت بال ایران بی نظیر است

پس از سفر ریکاردوفراکری به ایران شاهد تعامل گسترده کنفدراسیون جهانی با انجمن بیس بال و سافت بال ایران بوده ایم و این سطح تعامل و همکاری در نوع خود و در میان دیگر فدراسیون های جهانی بی نظیر است

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال جمهوری اسلامی ایران محمد علیپور رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی و امیرعفراتی مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز از کارگاه آموزشی ویژه معلمان مدارس که ذیل برنامه ملی توسعه و آموزش بیس بال و سافت بال در مدارس کشور(برتام) در محل زمین اختصاصی بیس بال مجموعه ورزشی انقلاب کرج در حال برگزاری است بازدید به عمل آوردند.

در ابتدای این بازدید، محمد علیپور با مدرسان بین المللی اعزام شده از کنفدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار علیپور ضمن قدردانی از حضور این مدرسان در کشور، برگزاری این دوره را گامی مؤثر در راستای توسعه بنیادین ورزش های بیس بال و سافت بال در ایران برشمرد و خاطر نشان کرد:پس از سفر ریکاردوفراکری به ایران شاهد تعامل گسترده کنفدراسیون جهانی با انجمن بیس بال و سافت بال ایران بوده ایم و این سطح تعامل و همکاری در نوع خود و در میان دیگر فدراسیون های جهانی بی نظیر است. علیپور در ادامه تصریح کرد: این کارگاه آموزشی در پی برگزاری چندین رویداد و دوره آموزشی دیگر با حضور مدرسان بین المللی بوده است و ما امیدواریم تداوم این چنین برنامه ها به تسریع رشد بیس بال و سافت بال در ایران کمک شایانی نماید. علیپور در خاتمه این دیدار که با حضور کاردان، سرپرست انجمن، حسینی نایب رئیس سافت بال، صفائیان دبیر انجمن و رؤسای دیگر کمیته های انجمن بیس بال و سافت بال کشور انجام شد، افزود: فدراسیون انجمن های ورزشی با همکاری انجمن بیس بال و سافت بال این سطح از تعامل را بدون پاسخ نخواهد گذاشت و ما در ایران تمام تلاش خود را به منظور پیشبرد برنامه های کنفدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال در ایران بکار خواهیم بست.

کلودیو مانتوانی به نمایندگی از مدرسان این دوره آموزشی نیز ضمن قدردانی از میزبانی بسیار خوب ایران، روند آموزش های این دوره را بسیار اثربخش برشمرد و تصریح کرد: ما هم اکنون به نمایندگی از کنفدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال در ایران حضور داریم و پس از برداشت هایی که از روند رو به رشد این دوره آموزشی داشته ایم بر صحت انتخاب ایران به عنوان پایگاه توسعه ای بیس بال و سافت بال در منطقه خاورمیانه واقف گشته و مراتب این حسن انتخاب را به کنفدراسیون جهانی انتقال خواهیم داد. در خاتمه این دیدار رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی ایران و مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با اهدای لوح هایی از مدرسان این دوره آموزشی تقدیر به عمل آوردند.

 در ادامه بازدید رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی از کارگاه آموزشی ویژه معلمان ورزش مدارس منتخب کشور، علیپور با شرکت کنندگان حاضر در این دوره دیدار و گفتگو کرد. وی در این دیدار با اشاره به اهمیت نقش معلمان ورزش مدارس در توسعه هر رشته ورزشی در کشور تصریح کرد: شما معلمان حاضر در این دوره، پرورش دهندگان نسل جدیدی از بازیکنان و ملی پوشان بیس بال وسافت بال در کشور خواهید بود و این رسالت مهمی است که با همت و یاری شما عزیزان تحقق خواهد یافت. وی با اشاره به حضور بیس بال و سافت بال در بازی های المپیک و همچنین انتخاب ایران به عنوان پایگاه توسعه منطقه ای بیس بال و سافت بال در خاورمیانه افزود: به منظور نقش آفرینی مؤثر ایران در عرصه بین المللی، برنامه های گسترده ای توسط کنفدراسیون جهانی و همچنین انجمن بیس بال و سافت بال ایران تهیه شده است و این کارگاه در راستای تحقق بخشیدن به این برنامه ها می باشد. محمد علیپور در خاتمه این بازدید ضمن قدردانی از مسئولان انجمن بیس بال وسافت بال ایران، مدرسان بین المللی و شرکت کنندگان حاضر در این دوره و همچنین عفراتی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز به منظور همکاری در برگزاری این دوره آموزشی ابراز امیدواری کرد در آینده شاهد درخشش بیش از پیش ورزش های بیس بال و سافت بال در سطح ملی و بین المللی باشیم.  

در ابتدای این بازدید، کاردان سرپرست انجمن بیس بال و سافت بال ایران ضمن قدردانی از حضور رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی و مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، گزارشی از برنامه های این انجمن در راستای توسعه و رشد بیس بال و سافت بال در کشور ارائه نمود. کاردان با اشاره به روند اجرایی برنامه ملی توسعه و آموزش بیس بال و سافت بال در مدارس کشور(برتام) این برنامه را به لحاظ وارد عمل شدن یک کنفدراسیون جهانی به منظور آموزش یک رشته ورزشی در سطح سنین پایه و دانش آموزان در سطح کشور بی بدیل برشمرد و ابراز امیدواری کرد با حمایت و همراهی مسئولان ورزش کشور بتوانیم در میادین بین المللی شاهد درخشش ملی پوشان بیس بال و سافت بال کشورمان باشیم. 

طرح و تولید : ایران دروپال