عفراتی: در آینده نزدیک شاهد نقش آفرینی مؤثر استان البرز در عرصه بیس بال و سافت بال خواهیم بود

شناسه خبر : 945
95/8/11 - 23:25 2016-11-1 23:34:33
عفراتی ضمن ابراز خوشنودی از انتخاب البرز به عنوان تنها آکادمی بین المللی آموزش بیس بال و سافت بال در منطقه شمال ایران، آمادگی خود را به منظور به انجام رسانیدن تعهدات البرز در بازسازی زمین اختصاصی بیس بال و سافت بال کرج اعلام نمود.
در حاشیه برگزاری مرحله نخست از فاز اول برنامه ملی توسعه و آموزش بیس بال و سافت بال در مدارس کشور(برتام)

عفراتی: در آینده نزدیک شاهد نقش آفرینی مؤثر استان البرز در عرصه بیس بال و سافت بال خواهیم بود

عفراتی ضمن ابراز خوشنودی از انتخاب البرز به عنوان تنها آکادمی بین المللی آموزش بیس بال و سافت بال در منطقه شمال ایران، آمادگی خود را به منظور به انجام رسانیدن تعهدات البرز در بازسازی زمین اختصاصی بیس بال و سافت بال کرج اعلام نمود.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال وسافت بال امیر عفراتی مدیرکل ورزش وجوانان استان البرز به همراه محمد علیپور رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی از روند اجرایی مرحله نخست از فاز اول برنامه ملی توسعه و آموزش بیس بال و سافت بال در مدارس کشور(برتام) که در محل زمین اختصاصی بیس بال مجموعه انقلاب کرج در حال برگزاری است بازدید به عمل آوردند.

در ابتدای این بازدید مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز با بهرام کاردان رئیس انجمن بیس بال و سافت بال ایران دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار کاردان ضمن ارائه گزارشی از روند رو به رشد توسعه بیس بال و سافت بال در کشور به اهمیت سطح بالای همکاری های فیمابین انجمن بیس بال ایران و کنفدراسیون جهانی این رشته های ورزشی اشاره کرد و خاطر نشان کرد: انتخاب ایران به عنوان پایگاه توسعه منطقه ای بیس بال و سافت بال در خاورمیانه با نگاه به پتانسیل های موجود در کشور محقق گردیده است و یکی از مهمترین این پتانسیل ها تنها زمین اختصاصی بیس بال و سافت بال موجود در کشور در مجموعه ورزشی انقلاب کرج می باشد. وی با اشاره به توافق به عمل آمده فیمابین کنفدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال، اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و انجمن بیس بال و سافت بال ایران مبنی بر بازسازی و اصلاح این زمین ورزشی خواستار همکاری همه جانبه اداره کل ورزش و جوانان استان البرز به منظور تحقق این توافق شد. در ادامه این دیدار عفراتی ضمن ابراز خوشنودی از انتخاب البرز به عنوان تنها آکادمی بین المللی آموزش بیس بال و سافت بال در منطقه شمال ایران، آمادگی خود را به منظور به انجام رسانیدن تعهدات البرز در این توافق نامه سه جانبه اعلام نمود.

پس ازاین دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با حضور در زمین اختصاصی بیس بال مجموعه ورزشی انقلاب کرج از روند اجرایی برنامه ملی توسعه و آموزش بیس بال و سافت بال در مدارس کشور(برتام) بازدید به عمل آورد و ضمن دیدار و گفتگو با مدرسین بین المللی اعزام شده از سوی کنفدراسیون جهانی، با شرکت کنندگان این دوره آموزشی نیز دیدار و گفتگو کرد. وی در این دیدار با اشاره به اینکه از استان البرز به سبب حضور اقوام مختلف در آن به عنوان ایران کوچک یاد می شود تصریح کرد: به همین سبب ما با در اختیار داشتن تنها زمین استاندارد بیس بال و سافت بال در ایران آمادگی داریم ضمن راه اندازی آکادمی بین المللی بیس بال و سافت بال در این مکان از کلیه علاقه مندان به این رشته های ورزشی حمایت های لازم را به عمل آوریم. وی در ادامه ابراز امیدواری کرد با توجه به حضور گسترده خانواده بیس بال و سافت بال کشور در استان البرز در آینده نزدیک بتوانیم حضور مجدد تیم های قدرتمند بیس بال و سافت بال البرز در لیگ بیس بال و سافت بال کشور را داشته باشیم و با استفاده از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موجود در این استان شاهد حضور مؤثر استان البرز در عرصه بیس بال و سافت بال کشور باشیم. در خاتمه این دیدار امیر عفراتی به همراه محمد علیپور رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی با اهدای لوح از مدرسان این دوره آموزشی تقدیر به عمل آوردند.

طرح و تولید : ایران دروپال