صعود گیلان به دور نهایی لیگ بیس بال کشور

شناسه خبر : 953
95/9/10 - 22:36 2016-11-30 22:42:52
در این بازی مهیج دو تیم قدرتمند هیأت انجمن های ورزشی استان کرمان و هیأت انجمن های ورزشی استان گیلان به میدان رفتند و در نتیجه یک رقابت تنگاتنگ تیم گیلان توانست در پایان اینینگ نهم این دیدار با نتیجه 8 بر 7  از سد تیم کرمان که در بازی های دور برگشت منطقه جنوب کشور بسیار خوش درخشیده بود عبور کند.
در نتیجه یک رقابت نفس گیر مشخص شد:

صعود گیلان به دور نهایی لیگ بیس بال کشور

در این بازی مهیج دو تیم قدرتمند هیأت انجمن های ورزشی استان کرمان و هیأت انجمن های ورزشی استان گیلان به میدان رفتند و در نتیجه یک رقابت تنگاتنگ تیم گیلان توانست در پایان اینینگ نهم این دیدار با نتیجه 8 بر 7 از سد تیم کرمان که در بازی های دور برگشت منطقه جنوب کشور بسیار خوش درخشیده بود عبور کند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال، زمین شماره 4 مجموعه ورزشی آزادی تهران روز سه شنبه  میزبان رقابت میان دو تیم سوم از لیگ های منطقه ای شمال و جنوب کشور بود تا تکلیف آخرین صعود کننده به مسابقات دورنهایی لیگ بیس بال کشور تعیین شود. در این بازی مهیج دو تیم قدرتمند هیأت انجمن های ورزشی استان کرمان و هیأت انجمن های ورزشی استان گیلان به میدان رفتند و در نتیجه یک رقابت تنگاتنگ تیم گیلان توانست در پایان اینینگ نهم این دیدار با نتیجه 8 بر 7  از سد تیم کرمان که در بازی های دور برگشت منطقه جنوب کشور بسیار خوش درخشیده بود عبور کند.   

بدین ترتیب با صعود تیم گیلان به مسابقات دور نهایی لیگ بیس بال کشور پنج تیم، هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی، هیأت انجمن های ورزشی استان قم، باشگاه لیان پارسه بوشهر، باشگاه نادری بوشهر و هیأت انجمن های ورزشی استان گیلان برای کسب مقام قهرمانی لیگ بیس بال کشور در سال 95 با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

شایان ذکر است مسابقات دورنهایی لیگ بیس بال کشور در تاریخ  22 لغایت  26 آذر ماه به میزبانی هیأت انجمن های ورزشی استان بوشهر برگزار خواهد شد.

طرح و تولید : ایران دروپال